Well Tested For CWT POE 1U 7708N 7908N 7716N 280W Power Supply DPS-280AB-4A KSA-300S2 DPS-280AB-6C DPS-2800AB-M4
  • ·Model:DPS-280AB-4A KSA-300S2 DPS-280AB-6C DPS-280AB-M4
  • Wattage: MAX 280W
  • Voltage:100-240V~/ 6A-3A
  • Interface:6Pin+4Pin
  • ·Package includes:1PCS power supply
Overview
Specs
Reviews