BANNER THM104AE Touch Screen Glass Panel New
Overview
Specs
Reviews
HMI: 10.4 in TFT LCD with LED Back Light
Resolution: 800 X 600; 60,000 Colors; Input: 24 V dc
2 USB Ports; Ethernet
Operating Temperature: 0 to 50?
Customer Specific
Part Number: 14293
HMI Type Standard Touch Control Panel
Battery Backup Memory 128 KB
Display Size(cm) 26.42
Dimension 270.1mm x 212.1mm x 42.5mm