Genuine New 200W DPS-200PB-189 A 714770-101 724497-001 47HZ-63HZ Input 220-240V/3.5A Switching Power Supply
  • Model:DPS-200PB-189 A 714770-101 724497-001
  • Input Voltage:220V-240V
  • Package includes:1PCS Power Supply
Overview
Specs
Reviews