ETCR8300-030 Three Channel Clamp Leakage Current Monitoring Recorder
Reviews
Product Main Function
1. At the same time online monitoring and recording 1 ~ 3 channel AC leakage current and current;
3. Range : 0.00mA ~20A;
4. Resolution: 0.01mA ; Accuracy : ±1%±5dgt ;
5. Current Clamps Quantity: 1 - 3PCS (selection);
6. Data Storage: ,200,000 groups (Power down or replace battery will not lose the data) ;
7. Clamp Size :25mm×30mm