    Model DZ65200325
    Weight 0.66 Pounds
    Product Size 4.4*2*1.1 Inches
    Package Size 7.1*4.3*1.9 Inches
    65W laptop charger compatible with dell devices
    indicator design
    type c connector
    reliable quality
    Universal compatibility
    65W Laptop Charger
    65W Laptop Charger for Dell
    Specification Input: 100-240V 1.8A 50-60Hz Output: 5V/3A or 9V/3A or 15V/3A or 20V/3.25A