    BANNER THM104AE Touch Screen Glass Panel New
    Overview
    Specs
    Reviews
    avatar
    Any questions? Our AI beta will help you find out quickly.
    HMI: 10.4 in TFT LCD with LED Back Light
    Resolution: 800 X 600; 60,000 Colors; Input: 24 V dc
    2 USB Ports; Ethernet
    Operating Temperature: 0 to 50?
    Customer Specific
    Part Number: 14293
    HMI Type Standard Touch Control Panel
    Battery Backup Memory 128 KB
    Display Size(cm) 26.42
    Dimension 270.1mm x 212.1mm x 42.5mm