    iStarUSA S-35-3M1BL Black SECC Tower Compact Stylish 3x 3.5" Hotswap mini-ITX Tower (Blue HDD Handle)
    • S-35-3M1BK
    • S-35-3M1BL
    • S-35-3M1RD
    • S-35-3M1SL
    • Sleek Front Panel with Power On Button
    • 3x 3.5" Hotswap Bays
    • 4mm Aluminum Front Panel
    • Support 6.0Gb/s SATA/SAS HDDs
    • Compatible with Flex Power Supply
    • Heavy Duty SECC Construction
    This item is covered under the Manufacturer Only Return Policy.
    Overview
    Specs
    Reviews
    See all Q & A
    avatar
    Any questions? Our AI beta will help you find out quickly.
    The external multi-bay tower series are designed specially for storage applications. The wide variety of the tower with hard drive cages is able to easily max the hard drive capacity up to 3 bays for storing mass data. Optional 120mm cooling fan can be added to enhance the ventilation inside. The external NAS tower chassis with solid construction is a cost-effective and flexible solution for your critical data storage.