    Supermicro Case CSE-733TQ-668B Mid-Tower 4 x 3.5 inch SAS / SATA HS E-ATX / ATX / Micro ATX Brown Box
    • 668W
    • 4 x 3.5" hot-swap SAS / SATA drive bay with SGPIO Hot-Swap Drive Bays
    Overview
    Specs
    Reviews
    See all Q & A
    avatar
    Any questions? Our AI beta will help you find out quickly.