    dfdsf
    hgsgh
    • Replacement Brand: HP
    • Input: 100~240V, 50~60Hz
    • Output: 19.5V 2.31A
    • Power: 45W
    • Connector Size: 4.5x3.0mm
    • Total Cord Length: 11ft = 6ft adapter + 5ft power cable
    TIP
    A11
    All Charger Providing 2 YEARS Guarentee Perfectly
    A2
    A3
    A4
    Fireproof and temperature resistant material ABS+PC plastic technoligy, only more durable
    hp 45w laptop charger
    • HP Elitebook: 725 G3 G4 745 755 820 840 850 G3 G4 G5 EliteBook Folio 1040 G1
    • HP Probook: 430 440 450 455 470 640 650 G3 G4 G5
    • HP 15-d Notebook:15-d020dx 15-d035dx 15-d020nr 15-d030nr 15-d073nr
    • HP 15-g Notebook:15-g074nr 15-g163nr 15-g173wm 15-g211dx 15-g220nr 15-g227wm 15-g273nr
    • HP 15-af Notebook:15-af075nr 15-af123cl 15-af131dx 15-af151nr 15-af152nr 15-af172nr 15-af175nr
    hgsgh
    dfdsf
    • Replacement Brand: HP
    • Input: 100~240V, 50~60Hz
    • Output: 19.5V 2.31A
    • Power: 45W
    • Connector Size: 4.5x3.0mm
    TIP
    A11
    A2
    A3
    A4
    hp 45w laptop charger
    45W 19.5V 2.31A Laptop Charger for HP Stream 14 13 11, Pavilion x360 15, EliteBook 840 G3 G4, ProBook, Chromebook 11 EE - AC Adapter Power Supply Cord with Durable Blue Tip L-Shape Connector