    ETCR8300-040A Three Channel Clamp Leakage Current Monitoring
    Reviews
    avatar
    Any questions? Our AI beta will help you find out quickly.
    ETCR8300-040A Three Channel Clamp Leakage Current Monitoring Recorder
    Product Main Function
    3. Range : 0.00mA ~500A;
    4. Resolution: 1mA ; Accuracy : ±1.5%±5dgt ;
    5. Current Clamps Quantity: 1 - 3PCS (selection);
    6. Data Storage: 200,000 groups (Power down or replace battery will not lose the data) ;
    7. Clamp Size :35mm×40mm