    EVERCOOL 3007 EC3007SH12C 12V 0.14A 2 Wires 2 Pins Connector Square Cooler fan
    Limited time offer, ends 05/16 By Sunnystar Technology Co. Ltd
    • EVERCOOL
    • 3007
    • EC3007SH12C
    • 12V 0.14A
    • 2 Wires 2 Pins Connector
    • Square Cooler fan
    Overview
    Specs
    Reviews
    avatar
    Any questions? Our AI beta will help you find out quickly.