    Hanwha Techwin XNO-6120R Network IR Outdoor Vandal Bullet Camera
    Overview
    Specs
    Reviews
    See all Q & A
    avatar
    Any questions? Our AI beta will help you find out quickly.
    Samsung Hanwha Techwin XNO-6120R.
    Brand New
    The XNO-6120R features 5.2 ~ 62.4mm (Optical 12X) optical lens, PoE, 24V AC, 12V DC with