Your Browsing History




| Brand | SAMSUNG |
|---|---|
| Model | S24A650D |
| Cabinet Color | Matte Black |
| Screen Size | 24" |
|---|---|
| Widescreen | Yes |
| Resolution | 1920 x 1080 |
| Viewing Angle | 170° (H) / 160° (V) |
| Monitor Pixel Density | 0.2835mm |
| Display Colors | 16.7 Million |
| Brightness | 250 cd/m2 |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Aspect Ratio | 5:4 |
| Response Time | 8 ms |
| Panel | TN |
| Power Supply | 100 - 240 VAC, 50/60Hz |
|---|---|
| Power Consumption | Operation: 36 W Standby: 0.4 W Off: 0.4 W |
| VESA Compatibility - Mountable | 100 x 100mm |
|---|
| Dimensions | 13.6" x 22.3" x 1.6" without stand |
|---|
| First Listed on Newegg | April 27, 2026 |
|---|