Your Browsing History



Any questions? Our AI beta will help you find out quickly.
| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | C100P |
| CPU Type | Rockchip |
|---|---|
| Processor Name | 1.80GHz |
| Screen Size | 10.1" |
|---|---|
| Touchscreen | Touch Screen |
| Operating System | Chrome OS |
|---|
| SSD | 16 GB Flash |
|---|
| Memory | 2GB |
|---|
| Other Features | Grade B Scratch & Dent |
|---|
| First Listed on Newegg | October 25, 2019 |
|---|