Your Browsing History






Any questions? Our AI beta will help you find out quickly.
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | 14-DB0025NR |
| Part Number | 6HF76UA#ABA |
| Color | Chalkboard Gray |
| CPU Type | AMD A4-Series |
|---|---|
| Processor Name | AMD A4-9120e |
| Number of Cores | Dual-core Processor |
| Screen Size | 14.0" |
|---|---|
| Touchscreen | Non-Touch Screen |
| Wide Screen Support | Yes |
| Resolution | 1366 x 768 |
| Operating System | Chrome OS |
|---|
| GPU/VPU | AMD Radeon R3 Series |
|---|---|
| Video Memory | Shared system memory |
| Graphic Type | Integrated Card |
| SSD | 32 GB eMMC |
|---|
| Memory | 4GB |
|---|---|
| Memory Spec | 4 GB onboard |
| WLAN | 802.11ac Wireless LAN |
|---|---|
| Bluetooth | Yes |
| Webcam | Yes |
|---|
| Other Features | Grade A |
|---|
| First Listed on Newegg | June 09, 2020 |
|---|