Your Browsing History

Any questions? Our AI beta will help you find out quickly.
| Brand | SuperMicro |
|---|
| Fan Counts | 1 Fan |
|---|---|
| Fan Controller | No Controller |
| Compatibility | Supermicro - SuperChassis SC933E1-R760, SC933E1-R760B |
| Fan Size | 80mm |
| Fan Thickness | 32mm |
| RPM | 1 x 4600 rpm |
| Features | Fins/Pins Style:Straight Fin |
|---|
| First Listed on Newegg | April 28, 2026 |
|---|