Your Browsing History







Any questions? Our AI beta will help you find out quickly.
| Best Seller Ranking | #62 in Case Fans |
|---|
| Brand | Phanteks |
|---|---|
| Model | M25-120 Gen2 Regular |
| Part Number | PH-F120M25_G2_DWT01 |
| Fan Counts | 1 Fan |
|---|---|
| Fan Controller | No Controller |
| Type | Case Fan |
| Fan Size | 120mm |
| Fan Thickness | 25mm |
| Bearing Type | Hydraulic |
| RPM | 350-2000 +/- 10% RPM Max |
| Air Flow | 72.72 CFM Max |
| Air Pressure | 2.51 mmH2O Max |
| Noise Level | 35.13 dBA Max |
| Power Connector | PWM, 2-Fase/4-poles |
| Color | White Matte blade / White Fan Frame |
| LED | DRGB |
| Dimensions | 120 x 120 x 25 mm |
|---|
| Package Contents | M25-120 Gen2 Fan: 1x Fan Screws: 5x 500mm Linq6 Extension Cable: 1x Screw Cover Corner: 4x (2xL, 2xR) Screw Cover Bridge: 2x Installation Guide: 1x |
|---|