ASUS ROG Swift 32" 4K OLED Gaming Monitor PG32UCDP WOLED, Dual mode 4K 240Hz, FHD 480Hz, 0.03ms, G-SYNC Compatible, Custom Heatsink, AI Gaming, 99% DCI-P3, True 10-bit, USB-C 90W
Quick View
  • Screen Size: 32" (31.5" viewable)
  • Refresh Rate: Dual mode (Frame Rate Boost): 4K@240Hz / FHD@480Hz