Search Results: "pg32ucdm 3"
Computer Monitor
Did You Find It?
Save this search
Power Search
In Stock
ON
OFF
Sold by Newegg
ON
OFF
Make an Offer
New
Price
to
Screen Size
27" to 32"
32"
Resolution
4K
3840 x 2160 (4K)
Response Time
Less than 2ms
0.03 ms
Aspect Ratio
Widescreen
16:9
Contrast Ratio
Over 1,000,000:1
Sold by
Newegg
Video Ports
DisplayPort
1 x DisplayPort 1.4
HDMI
2 x HDMI 2.1
USB
1 x USB-C (DP Alternative)
USB Ports
USB 3.0
1 x USB 3.0 Type-B Upstream
3 x USB 3.0 Type-A Downstream
Refresh Rate
240Hz - 359Hz
240Hz
Brightness
200 - 290 cd/m2
250 cd/m2
Monitor Pixel Density
0.100 - 0.199mm
0.182mm
Availability
In Stock
Condition
New
Used
Acceptable
Current Promotion
Newegg Deals
Useful Links
Cryptocurrency Payment Accepted
Make an Offer
Warranty
1 - 3 Years
3 - 5 Years
Free Shipping
Top Sellers
Discount Item
Customer Ratings
& up
Power Search
Any questions? Our AI beta will help you find out quickly.
Try me now
Search Within:
GO
Page
1/1
Sort By:
Featured Items
Lowest Price
Highest Price
Best Selling
Best Rating
Most Reviews
Featured Items
View:
36
List View
Grid View
Quick View
(81)
ASUS ROG Swift 32" UHD 4K 240Hz AMD FreeSync Premium Pro & G-SYNC Compatible 0.03ms HDR400 KVM USB-C OLED Gaming Monitor with Height Adjustable, Swivel & Tilt Stand PG32UCDM
Screen Size:
32"
Refresh Rate:
240Hz
Resolution:
3840 x 2160 (4K)
Response Time:
0.03 ms
Model #:
PG32UCDM
999
Save:
(23%)
Free Shipping
Add to cart
Compare
Quick View
Used - Acceptable
OUT OF STOCK
32"
240Hz