PELICAN IM2200-00001 Black iM2200 Storm Case with Foam Interior
Quick View
  • Type: Hard Case
  • Dimensions: External Dimensions: 16.20" x 12.70" x 6.60" Internal Dimensions: 15.00" x 10.50" x 6.00" Lid Depth: 2.00" Bottom Depth: 4.00" Interior Cubic Volume: 0.55 cubic feet