Search Results: "PC34CW135"
"
PC34CW135
"
Did You Find It?
Save this search
Power Search
New
ON
OFF
Brands
A-Tech
Brute Networks
SAMSUNG
Micron Technology, Inc.
HP
OWC
Axiom
Gigaram
SK hynix
Show More
Price
to
Show More
Speed
DDR5
DDR5 4800 (PC5 38400)
DDR4
DDR4 3200 (PC4 25600)
DDR3
DDR3L 1600 (PC3L 12800)
DDR3L 1333 (PC3L 10600)
Type
240-Pin DDR3 SDRAM
288-Pin DDR4 SDRAM
288-Pin DDR5 RDIMM
Capacity
64GB per Module
64GB
32GB per Module
32GB
16GB per Module
16GB
64GB (4 x 16GB)
8GB per Module
8GB
4GB per Module
4GB
Others
128GB
CAS Latency
CL7
CL9
CL11
CL13
CL15
CL17
Voltage
1.10V
1.20V
1.35V
1.50V