Search Results: "CABLE-C-C-10-R-G"
"
CABLE-C-C-10-R-G
"
Did You Find It?
Save this search
Power Search
New
ON
OFF
Brands
Unique-Bargains
Generic Brand
JacobsParts Inc.
Enfain
Goldendisk
Price
to
Type
IEC Pin & Sleeve Plugs, Connectors & Interlocks
Condition
New
Discount
40% off and more
Useful Links
Direct from Manufacturer
Free Shipping
Volume Savings
Power Search
Any questions? Our AI beta will help you find out quickly.
Try me now
Search Within:
GO
Page
1/1
Sort By:
Featured Items
Lowest Price
Highest Price
Best Selling
Best Rating
Most Reviews
Featured Items
View:
36
List View
Grid View
Filters:
Condition:
Reset
Quick View
Model #:
38
Free Shipping
Add to cart
Compare
Quick View
Unique Bargains 10 Pcs 3.5mmx1.1mm DC Plug Cable Jack Power Supply Male Connector
Type:
HI - Power Plugs & Connectors
Model #:
a14052800ux0647
6
Direct from Unique-Bargains
This product is sold direct from the manufacturer.
Add to cart
Compare
C8 Panel Mount Plug Adapter AC 250V 10A 2 Pins IEC Inlet Module Plug Power Connector Socket Straight with 2 Wire 2pcs
a19112500ux1381
6
Direct from Unique-Bargains
6 Pieces 2.5 x 0.7mm DC Power Cable Male Connectors Unwired Plugs
HI - Power Plugs & Connectors
10pcs 3pin DC Power Connector PCB Mount Female Plug Jack 5.5mm*2.1mm Barrel Connectors
Limited time offer, ends 05/15
A9Y1-1018-21
32
Volume Discounts:
10x 4-wire Solderless Clip to 4-pin Female 6-inch Cable for RGB LED Strip Light
LED Light Strip Connector
Number of Wires:
4
Compatibility/Fitment:
Amplifier
LSA-R-10PK
35W Universal Travel Adapter Kit 2 USA sockets, USB-A, USBC, 1x PD 35W USB-C and USBC Cable, Surge Protected, Plugs for EU, UK, China, AU, Japan - for Laptop, Phone, Camera-ETL Tested
59
5 x Replaceable 5.5mm x 2.5mm Female Jack DC Power Cable Connector Adapter
7
Unique Bargains Black 5.5mm x 2.1 mm DC Male Power Plug Cable Connector Adapter
Features:
Plastic Shell;Power Supply;Socket;Female Jack;Cable Connector
DC Adapters
5
5 Pieces 2.5mm x 5.5mm x 14mm DC Power Cable Female Plugs Connectors Adapter
57
5.5 X 2.1mm DC Power Female Cable 12V Plug DC Female Adapter Cable Plug Connector for CCTV Camera DC Plug Female 5.5*2.1
Limited time offer, ends 05/15
A9Y1-0917-23
35
Volume Discounts:
Cable Matters 2-Pack 14AWG 3-Prong Power Cord Replacement 15A, 1875W Appliance Cord 6ft (Replacement Cable, Dishwasher Power Cable NEMA 5-15P to 3-Wire)