Learn more about the SanDisk SDDD3-128G-G46
Model
Brand
SanDisk
Series
Ultra Dual m3.0
Model
SDDD3-128G-G46
Details
USB Specification
USB 3.0
USB Connectors
USB-A Micro B
Capacity
128GB
Read Speed
up to 150MB/s
Features
Features
Dimensions & Weight
Dimensions
0.46" x 1.00" x 1.19"