    Servo 12038 120*38mm CNDC24Z4P-977 24V 0.42A 10W 3 Wires 3 Pins Case fan 12CM inverter server power cooler
    Limited time offer, ends 05/16 By Sunnystar Technology Co. Ltd
    REFURBISHED Product Type
    • Servo 12038 12CM
    • CNDC24Z4P-977
    • 24V 0.42A 10W