SUPERMICRO CSE-M35T-1 Hot-Swapable SATA HDD Enclosure
  • CSE-M35T-1
Specs
Reviews (19)
avatar
Any questions? Our AI beta will help you find out quickly.
Learn more about the Supermicro CSE-M35T-1
Model
Brand SUPERMICRO
Model CSE-M35T-1
Details
Type Rackmount
Specifications Occupancy: 3x 5.25" Drive Bays
Capacity: 5x 3.5" Host Receptacle Connector, Hot-swap SAS/SATA HDD
Cooling Subsystem: 1 x 90mm Exhaust Fan
Color: Beige
Dimension: 5.8" x 5" x 9.7"