    Zyvpee nidec 35mm D03X-12TS5 01A(CX) 12V 0.04A 3 wires 3 pins mini cooling fan
    Limited time offer, ends 05/16 By Sunnystar Technology Co. Ltd
    • Zyvpee nidec 35mm * 10mm
    • D03X-12TS5 01A(CX)
    • 12V 0.04A 3 wires 3 pins