    Zyvpee avc 40mm DB04028B12U -093 12V 0.66A 3 wires 4cm cpu case cooling fan
    Limited time offer, ends 05/16 By Sunnystar Technology Co. Ltd
    • Zyvpee avc 40mm * 28mm
    • DB04028B12U -093
    • 12V 0.66A 3 wires