    80MM AVC 8038 DB08038B12M PS02 12V 0.6A 4 Wires 4 Pins 8CM Cooling Fan
    • 80MM AVC 80 * 38MM
    • DB08038B12M PS02
    • 12V 0.6A 4 Wires 4 Pins