    DATECH 10CM 97*33mm DB9733-12HHBTL-A For Dell OptiPlex GX270 U4913 12V 2.0A 3 Wires 3 Pins Server Fan
    Limited time offer, ends 05/16 By Sunnystar Technology Co. Ltd
    • DATECH 10CM 97*33mm
    • DB9733-12HHBTL-A
    • For Dell OptiPlex GX270 U4913
    • 12V 2.0A 3 Wires 3 Pins