    AVC 8025 DS08025R12U P220 12V 0.7A 4 Wire 6 Pins CPU Cooler Fan
    Limited time offer, ends 05/16 By Sunnystar Technology Co. Ltd
    • AVC 80 * 25 mm
    • DS08025R12U P220
    • 12V 0.7A 4 Wire 6 Pins