    Zyvpee 60mm FBA06A24H 24V 0.13A 3 Pins 6cm inverter case cooling fan
    Limited time offer, ends 05/16 By Sunnystar Technology Co. Ltd
    • Zyvpee 60mm 60*25mm
    • FBA06A24H
    • 24V 0.13A 3 Pins