    Zyvpee fsy 50mm FSY50S24M 24V 0.08A 2 wires 2 pins 5cm cooling fan
    Limited time offer, ends 05/16 By Sunnystar Technology Co. Ltd
    • Zyvpee fsy
    • 50mm * 10mm
    • FSY50S24M
    • 24V 0.08A 2 wires 2 pins