    CB0479-H01 MMF-04C24DS-RCB 24V 0.09A 3 Wires 3 Pins J3 J4 Driver Cooling
    Limited time offer, ends 05/16 By Sunnystar Technology Co. Ltd
    • CB0479-H01 MMF-04C24DS-RCB
    • 24V 0.09A 3 Wires 3 Pins
    • 40MM J3 J4 Driver Cooling
    • 40*15mm