    Zyvpee melco 120MM MMF-12D24DS-RNC 24V 0.36A 2 Wire 2 pins inverter cooling fan
    Limited time offer, ends 05/16 By Sunnystar Technology Co. Ltd
    • Zyvpee melco
    • 120MM * 38mm
    • MMF-12D24DS-RNC
    • 24V 0.36A 2 wires 2 pins