    Zyvpee power logic PLB05710S12HH 12V 0.3A 2 wires 2 pins vga cooling fan
    Limited time offer, ends 05/16 By Sunnystar Technology Co. Ltd
    • Zyvpee power logic
    • PLB05710S12HH
    • 12V 0.3A 2 wires 2 pins