    Zyvpee power logic PLD06010B12HH 12V 0.4A 4 wires 4 pins Cooling Fan
    Limited time offer, ends 05/16 By Sunnystar Technology Co. Ltd
    • Zyvpee power logic
    • PLD06010B12HH
    • 39 * 39 * 39 mm
    • 12V 0.4A 4 wires 4 pins