    Sunon 80mm PMD4808PMB2-A 48V 6.7W 2 wires 2 pins inverter power cooling fan
    Limited time offer, ends 05/16 By Sunnystar Technology Co. Ltd
    • Sunon 80mm
    • PMD4808PMB2-A
    • 48V 6.7W 2 wires 2 pins