    NZXT 120*25mm 12CM RF-FZ120-U1 12V 0.3A 3 wires 3 pins blue led case fan
    Limited time offer, ends 05/16 By Sunnystar Technology Co. Ltd
    • Model                         RF-FZ120-U1
    • Fan-Size                     12cm 120mm*120mm*25mm
    • Rated-Voltage           DC12 V
    • Rated-Current           0. 30 Amp
    • Connector                 3 Wires  3 Pins