    Laptop Charger 65W USB-C,AC Adapter with Power Cord Cable,LA65NM190, HA65NM190, DA65NM190, HKA65NM200, Black
    • New Genuine Original Dell AC Adapter with non-retail packaging3FT Power cord
    • Output: 65W(3.25A-20V), 45W(10V-3A), 27W(9V-3A), 15W(5V-3A), USB Type C tip
    • Compatible DP/N: 0WMDHR,0VT148,0CJG9W,0T3JDJ,0723JG,0GJJYR,0FTTTJ,02WDR5,0T8W34
    • Compatible Factory Model: LA65NM190, HA65NM190, DA65NM190, HKA65NM200
    Overview
    Specs
    Reviews
    avatar
    Any questions? Our AI beta will help you find out quickly.
    "First
    Second
    Third
    Fourth
    Fifth
    Compatible Computer Model:Dell Inspiron 5408 5508 5409 5509 5410 5510 5415 5515 7310 7320 7490 7400 7410 7420 7406 7506 3515 3520 5501"