    SGXZTL 65W USB-C Dell Pro-Grade Laptop Charger – Deliver Stable and Smooth Power to Your Laptop
    65W Pro Performance Charger, Fast Charging On-the-Go, Your Ideal Companion for Travel and Work
    SGXZTL 200W Pro Performance Charger – Durable, Compact & Portable, Your Ideal Companion for Travel & Work
    65W Max Power Adapter Product Information,Input 100-240V, 50-60Hz, Output 20V 3.25A
    65W Compatible with DELL Laptop Charger Models