    EPOWER EP-2002BB-450 Mid Tower ATX/Micro ATX Black Computer Case with 450W Power Supply
    Limited time offer, ends 05/31 By 3RAID's Marketplace
    • SPCC BLACK COATING ATX/Micro ATX Mid Tower
    • 450W Power Supply
    • Front Port: USB3.0 x 1 + USB2.0 x 1 + HD Audio
    • Drive Bay: External - 1 x 5.25", Internal - 2 x 3.5" + 2 x 2.5"
    • Rear 120mm Fan
    • Optional Fan: Front 120mm x 2, Side 120mm x 1, Bottom 120mm x 1
    • Max. VGA Card Length: 360mm
    • Max CPU Cooler Height: 160mm
    🔥Don't forget your OS, we have Windows 11 OEM, Download and USB versions available
    Overview
    Specs
    Reviews (4)