iStarUSA TC-RPSL20 20" Sliding Rail Kit for Most Rackmount Chassis
  • TC-RPSL20
  • Materials : 1.2mm SECC Steel
  • Supported Cabinet : 22" ~ 31" Depth Cabinet
  • Adjustable Length : 20" ~ 37"
  • L Shape Bracket : 12"
Specs
Reviews (11)
Learn more about the iStarUSA Inc. TC-RPSL20
Model
Brand iStarUSA
Model TC-RPSL20
Details
Specifications Materials : 1.2mm SECC Steel
Supported Cabinet : 24" ~ 31" Depth Cabinet
Adjustable Length : 20" ~ 37"
L Shape Bracket : 12"