    • GT2100HDR
    • GT2000HDR
    • HZ40HDR
    • HD30LV
    • HD146X
    • UHZ35ST
    • UHD38x
    • UHD35STx
    • Bright 4200 lumens for lights on viewing Full HD 1080p laser projector, 4K UHD and HDR input
    • Eco-friendly design Low power consumption, energy saving and a long product lifespan
    • Compact design and short throw lens 100" image from just a few feet away
    • Created for a competitive gaming advantage Supports 1080p 120Hz at 8.6ms and 4K input at 1080p 60Hz 17ms