Your Browsing History



Any questions? Our AI beta will help you find out quickly.
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad 2 MC763LL/A |
| Screen Size | 9.7" |
|---|---|
| Touchscreen | Touch Screen |
| Resolution | 1024x768 |
| Memory | 512MB |
|---|
| Bluetooth | Yes |
|---|
| USB | 0 |
|---|
| Other Features | Apple A5 1 GHz Processor, Touch screen, Webcam |
|---|
| Dimensions (W x D x H) | 9.5x7.31x0.34 |
|---|---|
| Weight | < 2lbs |
| First Listed on Newegg | August 02, 2017 |
|---|