Your Browsing History





Any questions? Our AI beta will help you find out quickly.
| Brand | DELL |
|---|---|
| Series | Latitude |
| Model | Latitude 7350 |
| Part Number | GGFM3 |
| Release Year | 2024 |
| Color | Titan Gray |
| Operating System | Windows 11 Pro |
|---|
| CPU Type | Intel Core Ultra 5 (Series 2) |
|---|---|
| Processor Name | Intel Core Ultra 5 135U |
| Screen Size | 13.3" |
|---|---|
| Resolution | 2560 x 1600 |
| GPU/VPU | Xe LPG Graphics |
|---|
| SSD | 256GB |
|---|
| Memory | 16GB |
|---|
| WLAN | 802.11be Wireless LAN |
|---|---|
| Bluetooth | Yes |
| First Listed on Newegg | February 05, 2025 |
|---|