ASUS ROG Swift 32" UHD 4K 240Hz AMD FreeSync Premium Pro & G-SYNC Compatible 0.03ms HDR400 KVM USB-C OLED Gaming Monitor with Height Adjustable, Swivel & Tilt Stand PG32UCDM
Quick View
ASUS ROG Swift 32" 4K OLED Gaming Monitor (PG32UCDM) - UHD (3840 x 2160), QD-OLED, 240Hz, 0.03ms, G-SYNC Compatible, Custom Heatsink, Graphene Film, 99% DCI-P3, True 10-bit, 90W USB-C