    SPARKLE FSP350-60GNV 350 W SFX12V Active PFC Power Supply
    • SFX12V
    • 110 - 240Vac
    • 4.5A (RMS) @115Vac, 2A (RMS) @230Vac
    🔥Don't forget your OS, we have Windows 11 OEM, Download and USB versions available
    Overview
    Specs
    Reviews (1)
    See all Q & A
    avatar
    Any questions? Our AI beta will help you find out quickly.
    • neweggRobust PowerThis unit delivers a robust 350W of maximum power for your rig. And two +12V rails provide sufficient juice for your multi-core CPU.