    TOPOWER TOP-350PS3, 350W Micro PS3 ATX12V Black Power Supply With AUX 6 Pin and -5V, 5.9"(W)x3.94"(L)x3.35"(H)
    Limited time offer, ends 05/31 By 3RAID's Marketplace
    • Micro PS3 ATX12V Power Supply
    • CABLES:
    • ATX12V 20+4P x 1
    • CPU 4+4P x 1
    • AUX 6P x 1
    • PCI-E 6+2P x 1
    • SATA 15P x 3
    • Molex 4P x 3
    • Floppy 4P x 1
    • Dimensions: 150mm (W) x 85mm(H) x 100mm(L)
    • Weight: 3 lbs.
    • Input :115/ 230 Vac, 60/ 50 Hz, 10/ 6 A
    • Output: 350W
    🔥Don't forget your OS, we have Windows 11 OEM, Download and USB versions available
    Overview
    Specs
    Reviews
    See all Q & A
    avatar
    Any questions? Our AI beta will help you find out quickly.
    TOPOWER TOP-350PS3 350W Micro PS3 ATX12V Power Supply will work great in your next budget build or as a replacement power supply in your current computer. This TOPOWER 350W Micro PS3 ATX12V Power Supply is a versatile power supply with a 20+4 pin mother board power connector, one 4+4 pin CPU connector, 3x SATA, 3x Molex, 1x 6 pin AUX and 1x Floppy.
    Dimensions: 5.9"(W)x3.94"(L)x3.35"(H). Build a quality desktop PC with this TOPOWER TOP-350PS3 Micro PS3 ATX12V 350 Watt Power Supply as your budget PSU.