    Zyvpee NONOise 60mm G6015S12B2 BA 12V 0.07A 3 wires 3 pins cooling fan
    Limited time offer, ends 05/16 By Sunnystar Technology Co. Ltd
    REFURBISHED Product Type
    • Zyvpee NONOise
    • 60mm * 15mm
    • G6015S12B2 BA
    • 12V 0.07A 3 wires 3 pins